Telcek - Plátky z mladého býčka 100g

Kód: 495
Neohodnoceno
219 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toto výborné hovězí maso je upraveno metodou Biltong, která pochází z jižní Afriky, ale u nás se vyrábí v Rejvízu, magickém místě uprostřed Jeseníků. Maso je nejprve ošetřeno, naloženo do jedinečné směsi koření a mořské soli, a potom se nechá 3-6 měsíců zrát v temných komorách pod pečlivou kontrolou.
 
Na rozdíl od většiny ostatních produktů tohoto typu, není proces zrání masa urychlen tepelnou úpravou, což spolu s volbou mladých zvířat, pečlivým výběrem částí masa a umožňuje zachovat šťavnatost a měkčí konzistenci. Tím, že v žádné fázi výroby nejsou používány jakékoli chemické konzervanty a tepelní úprava, splňuje TELCEK klasifikaci RAW FOOD.
 
Zní to až neuvěřitelně, ale 100 gramů sušeného masa odpovídá zhruba 300 gramům syrového masa, se všemi prospěšnými nutričními hodnotami. I malý kousek tak obsahuje pořádný kus energie. Maso ve speciálním obalu vydrží minimálně 48 měsíců od data výroby, při teplotách od -35°C do 35°C, což se hodí při extrémních podmínkách – ať už při sportu, pěším výletu, delší jízdě autem, na kole nebo v kanceláři.
 
Obsah: 100g
 
Složení: hovězí maso 98%, mořská sůl 1%, směs koření 1%
 
Skladování: Skladujte při teplotě 5-30 . Po otevření spotřebujte do 48 hodin.
 
Nutriční hodnoty 100 g
Energetická hodnota 1525 kJ
Tuky 4,0 g
Nas. mastné kyseliny 2,0 g
Sacharidy <1,0 g
Cukry 0,0 g
Bílkoviny 63,0 g
Sůl 2,0 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Potraviny
typ jídla: večeře
druh masa: hovězí
bez alergenů: vejce